Wszyscy usługodawcy, Cała Polska

(4)

Lekarz weterynarii

Livet Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna
Rzepakowa 4H / U5, 40-547 KatowicePokaż na mapie
Livet Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna

Wizyta internistyczna

indywid.

30 min

Umów

Pobranie moczu metodą cystocentezy

indywid.

15 min

Umów

Czyszczenie gruczołów

indywid.

15 min

Umów

Czyszczenie uszu

indywid.

30 min

Umów

Lekarz weterynarii

Animals Centrum
Kanarków 7, 40-535 KatowicePokaż na mapie
Animals Centrum
Animals Centrum

Wizyta internistyczna

indywid.

30 min

Umów

Szczepienie - pies

indywid.

30 min

Umów

Szczepienie - kot

indywid.

30 min

Umów

Szczepienie choroby zakaźne

indywid.

30 min

Umów

Lekarz weterynarii

Przychodnia Weterynaryjna Michał Skolik
Krasińskiego 29, 40-019 KatowicePokaż na mapie
Przychodnia Weterynaryjna Michał Skolik

Szczepienie przeciw wściekliźnie

indywid.

15 min

Umów

Konsultacja weterynaryjna

indywid.

30 min

Umów

Konsultacja dermatologiczna

indywid.

30 min

Umów

Lekarz weterynarii

Przychodnia Weterynaryjna
Chrobrego 9, 40-881 KatowicePokaż na mapie
Przychodnia Weterynaryjna

Konsultacja endokrynologiczna

Konsultacja endokrynologiczna, obejmuje bada... Więcej

indywid.

30 min

Umów

USG

badanie usg narządów j.brzusznej, w tym diag... Więcej

indywid.

30 min

Umów

Loading...

Szukasz odpowiedniego dog walkera w Katowicach? Zajrzyj do HiPets!

Nie masz z kim zostawić swojego ukochanego pupila? Wiele osób, które muszą zostawić swojego psa na cały dzień, gdy idą do pracy, nie może znaleźć odpowiedniej osoby, która zajęłaby się ich psem i wyprowadziłaby go na spacer. Możesz przestać się o nad tym zastanawiać i znaleźć odpowiednią osobę na HiPets! Dzięki naszej platformie wielu właścicieli spotkało dog walkera, który teraz spędza czas z psem i wyprowadza go na spacery.

Jak znaleźć dobrego dog walkera?

Jak wyszukać dobrego dog walkera, który ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie? Na samym początku warto nastawić się na to, że zawód dog walkera w Polsce nie jest jeszcze zbyt popularny i dopiero rozpoczyna swoje pierwsze kroki. Skąd zatem wziąć taką osobę? Niektórzy mają sporo wolnego czasu i mogą wyprowadzać np. dwa lub trzy psy dziennie. To właśnie ktoś taki może zająć się Twoim psem. Gdzie szukać zainteresowanych pracą dog walkerów? Na taką właśnie potrzebę stworzyliśmy nasz serwis HiPets. Wchodząc na stronę internetową www.hipets.pl możesz wyszukać nie tylko dog walkerów, ale także lekarza weterynarii, fizjoterapeutę, fotografa, trenera, behawiorystę czy nawet groomera dla swojego psa. Wejdź na www.hipets.pl i wyszukaj usługę „Dog walker”. Dobierz miasto, które masz najbliżej siebie. W naszej bazie kontaktów udostępniamy informacje o działalności dog walkerów na terenie całej Polski. Możesz wyszukać dla siebie i swojego psa właściwego dog walkera w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi czy właśnie Katowicach. Jeżeli chcesz możesz, w jednym miejscu umówić swojego psa do weterynarza, gdzie zabierze go wybrany przez Ciebie dog walker. HiPets to wygodne narzędzie, które pozwala na dobór szerokiej oferty usług, związanych z opieką nad zwierzętami. Dzięki naszej platformie wiele osób znalazło dla swojego psa odpowiednie osoby. Jakie ułatwienia możesz znaleźć na naszej stronie? Z pewnością filtr usług i miast. Wybierając odpowiednie parametry przy wyszukiwarce, szybko zobaczysz wyświetlone dla Ciebie propozycje.HiPets pozwala na pisanie opinii. Dzięki temu możesz przeczytać o pracy wybranej osoby i określić, czy taki ktoś odpowiada Twoim oczekiwaniom. Przy okazji możesz porównać, jakie ceny oferuje dana osoba i sprawdzić, czy istnieją inne tańsze oferty. To o wiele szybsza droga niż poszukiwanie kogoś odpowiedniego na własną rękę.Zdecydowaną zaletą HiPets jest możliwość dokonania rezerwacji online. Dzięki temu możesz od razu umówić się na wizytę, która odbędzie się w niedalekim terminie.

Czym zajmuje się dog walker i jakie cechy wyróżniają taką osobę?

Dog walker to osoba, która zawodowo zajmuje się wyprowadzeniem psów i w zależności od potrzeb, może spędzać z nimi czas. Profesjonalny dog walker to punktualna i dobrze zorganizowana osoba, która potrafi dostosować się do zmiennych sytuacji. Przed wyborem warto poczytać o tym, jaki powinien być najlepszy dog walker. Wejdź na HiPets i znajdź kogoś już dzisiaj! Dosłownie kilka sekund dzieli Cię od znalezienia specjalisty, który odpowiednio zadba o zdrowie Twojego podopiecznego. W ten sposób możesz zarezerwować również wizytę u groomera w Katowicach, który zajmie się strzyżeniem, behawiorysty w Katowicach, który pomoże Ci w wychowaniu pupila lub petsittera w Katowicach, który wyprowadzi go na spacer, gdy Ty nie masz czasu. To bardzo proste!