Wszyscy usługodawcy, Cała Polska

(4)

Lekarz weterynarii

Gabinet Weterynaryjny Marcin Konieczny
OS. S. BATOREGO 82N / L6, 60-687 PoznańPokaż na mapie

5.0

(326)

Gabinet Weterynaryjny Marcin Konieczny
Gabinet Weterynaryjny Marcin Konieczny

Mierzenie ciśnienia

indywid.

15 min

Umów

Wizyta internistyczna

indywid.

15 min

Umów

Badanie krwi

indywid.

15 min

Umów

EKG

indywid.

15 min

Umów

Groomer

OH, SO FLUFFY Salon Groomerski
Warszawska 84 / 3, 61-031 PoznańPokaż na mapie

5.0

(1)

OH, SO FLUFFY Salon Groomerski

Psy małe (6-10 kg) - pakiet pielęgnacyjny

90-150 zł

1 h 30 min

Umów

Psy średnie (11-25 kg) - pakiet pielęgnacyjny

150-200 zł

2 h

Umów

Psy duże (26-40 kg) - pakiet pielęgnacyjny

200-250 zł

3 h

Umów

Behawiorysta

BeHappy
Poznań 60-001, 60-001 PoznańPokaż na mapie
BeHappy

Konsultacja behawioralna

Nie dogadujesz się ze swoim kotem? Wasza rel... Więcej

200-400 zł

4 h

Umów

Groomer

PSI FRYZJER POZNAŃ RATAJE
osiedle Armii Krajowej 45a, 61-376 PoznańPokaż na mapie
PSI FRYZJER POZNAŃ RATAJE
PSI FRYZJER POZNAŃ RATAJE
PSI FRYZJER POZNAŃ RATAJE
PSI FRYZJER POZNAŃ RATAJE

Kundelek do 5 kg (strzyżenie, kąpiel, obcinanie pazurów)

90-120 zł

1 h 30 min

Umów

Kundelek od 6 kg do 15 kg (strzyżenie, kąpiel, obcinanie pazurów)

100-130 zł

2 h

Umów

Przygotowanie do wystawy

200-500 zł

5 h

Umów

Trymowanie psa

120-400 zł

3 h

Umów

Loading...

Znajdź najlepszych dog walkerów w Poznaniu

Masz dużo pracy i nie możesz pozwolić sobie na długi spacer z psem lub musisz nagle wyjechać, a nikt z Twoich bliskich nie może zająć się w tym czasie Twoim psem? Jest na to świetny sposób, który z pewnością oszczędzi stresu Tobie i Twojemu zwierzakowi. Dzięki obecności dog walkerów wielu właścicieli może cieszyć się tym, że ktoś inny może wyprowadzać ich psa na spacer, gdy oni sami są niedostępni. Tylko gdzie szukać dobrego dogwalkera?

Jak wyszukać odpowiedniego dog walkera w Poznaniu?

Zawód dog walkera nie jest jeszcze zbyt popularny w naszym kraju. Wynika to z wielu czynników. Niezależnie od nich, coraz więcej osób oferuje swoje usługi, pisząc, że może wyprowadzić Twojego psa na długi spacer kilka razy w tygodniu. Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz zweryfikować, czy dana osoba jest odpowiednia do tego, aby wyprowadzać Twojego pupila, skorzystaj z zaufanych źródeł. To właśnie w odpowiednich serwisach ogłoszenia wystawiane są przez kompetentne osoby, które wiedzą, w jaki sposób zaopiekować się psem. Wejdź na naszą stronę www.hipets.pl i wyszukaj usługę „Dog walker” w mieście „Poznań”. Po chwili zobaczysz wyświetlone propozycje. Wśród nich z pewnością znajdziesz kogoś, kto świetnie sprawdzi się w roli spacerowego wyprowadzacza dla Twojego psa. Dzięki naszej platformie możesz od razu nawiązać kontakt i umówić się na pierwszy spacer, gdzie Twój pies będzie miał okazję poznać nową osobę. To także świetny sposób na sprawdzenie, czy dana osoba Ci odpowiada. Na stronie zobaczysz cennik oraz opinie innych użytkowników, które z pewnością ułatwią Ci podjęcie decyzji. Przy okazji możesz skorzystać z bazy kontaktów do innych usług, takich jak: behawioryści, lekarze weterynarii, fizjoterapeuci czy trenerzy.

Kim jest dog walker?

Dogwalker to osoba, która lubi spędzać czas ze zwierzętami i jest gotowa podjąć pracę, która polega na regularnym wyprowadzaniu psów na spacery. Zazwyczaj jeden dog walker pracuje jednocześnie przy różnych psach, dzięki czemu w ciągu dnia może zająć się kilkoma zwierzętami. To świetne zajęcie dla tych, którzy lubią spacerować i opiekować się psami. Czy każdy może zostać dog walkerem? Niezupełnie. Dlatego właśnie, wybierając odpowiedniego dog walkera powinniśmy kierować się kilkoma zasadami. Osoba, która będzie odpowiedzialna za naszego psa, musi najpierw dobrze poznać jego charakter. Dog walker musi być także opanowany i spokojny w chwilach kryzysy, np. gdy Twój pies nagle się zerwie lub wda w walkę z innym psem. To bardzo ważne, ponieważ w takich momentach kluczowa jest szybka u skuteczna reakcja. Wybierając zatem kandydata na dog walkera zwróć uwagę na to, jaki charakter ma dana osoba. To właśnie z kimś takim zostawisz swojego ukochanego psa, więc musisz mieć pewność, że jest to ktoś odpowiedzialny i doświadczony.Jeżeli chcesz znaleźć odpowiedniego dog walkera, odwiedź naszą stronę www.hipets.pl lub pobierz aplikację HiPets, która dostępna jest w sklepach Apple Store oraz Google Play. Nasz system rezerwacji HiPets pozwolić Ci znaleźć odpowiedniego specjalistę i zarezerwować dogodny termin. Umówienie się na wizytę u lekarza weterynarii w Poznaniu jeszcze nigdy nie było takie łatwe! To jednak nie wszystko, bez problemu zapiszesz się również na wizytę do groomera w Poznaniu lub zarezerwujesz usługę petsittera w Poznaniu.